dr KRZYSZTOF MIRACKI

Endermologie® jest od lat najpopularniejszym zabiegiem do całkowicie naturalnego ujędrniania i modelowania twarzy i ciała. Uwielbiany przez Pacjentki, szanowany przez kosmetologów. Najnowsza odsłona tej technologii bez wątpienia staje się przebojem najlepszych gabinetów medycyny estetycznej. Zmodernizowana głowica sprawia, że zabieg jest znacznie głębszy i skuteczniejszy – masaż antycellulitowy, ujędrniający i wyszczuplający następują jednocześnie i wymagają tylko jednego „przejścia”. To co z pewnością docenią Pacjentki – nowa endermologie® LPG urządzeniem Alliance działa 3 razy szybciej. Efekty zauważalne są już po trzecim zabiegu serii.

dr KRZYSZTOF MIRACKIKlinika Mirackiwww.klinikamiracki.pl
dr Monika Kukulska

Najnowsze urządzenie do endermologii marki LPG Alliance wprowadza zabiegi endermologii w nowy wymiar stymulacji tkanki. Innowacyjna głowica zapewnia jednoczesne potrójne działanie podczas zabiegu: redukcję tkanki tłuszczowej, wygładzenie cellulitu i ujędrnienie skóry. Satysfakcjonujące efekty widoczne są już po trzech zabiegach. Co więcej, pacjent podczas zabiegu nie czuje bólu i dyskomfortu, a raczej przyjemny i relaksujący masaż. Bardzo ważny jest też fakt, że z najnowszej endermologii mogą korzystać kobiety w ciąży. Prawidłowo wykonany zabieg endermologie® jest: bezbolesny, bezpieczny, a przede wszystkim maksymalnie skuteczny.

dr Monika KukulskaRoyal Clinicwww.royalclinic.pl
LEK. MED. ROBERT CHMIELEWSKI

Pacjentom naszej kliniki pomagamy w szybkim i skutecznym wymodelowaniu sylwetki oraz redukcji tkanki tłuszczowej w sposób nieinwazyjny i całkowicie bezbolesny. Terapia endermologie® LPG Alliance zapewnia jednoczesną redukcję tkanki tłuszczowej, likwidację cellulitu i ujędrnienie skóry. Dzięki opatentowanym głowicom jesteśmy w stanie działać na głębszych niż dotychczas warstwach tkanki. Pozwala nam to na uzyskanie trzykrotnie lepszych rezultatów w krótszym czasie. Endermologie® LPG Alliance to najefektywniejszy zabieg wyszczuplający, którego działanie potwierdzone jest badaniami klinicznymi oraz opiniami pacjentów.

LEK. MED. ROBERT CHMIELEWSKILa Guèl Clinic & SPAwww.laguel.pl
DR DARIUSZ BLOCHER

Endermologie® Alliance to innowacyjny i najnowszy patent marki LPG służący naturalnej regeneracji i stymulacji tkanek. Rekomenduję terapię endermologie® Alliance pacjentom, którym zależy na wyszczuplaniu i modelowaniu sylwetki, poprawie jędrności skóry na różnych obszarach, redukcji cellulitu, jako działanie terapeutyczne – obrzęki, zastoje, blizny, bóle mięśni i stawów oraz w odmładzaniu skóry w obrębie twarzy i szyi poprzez aktywację wzrostu produkcji naturalnego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego (unikalny Sensor Identyfikacji Skóry Alliance).

DR DARIUSZ BLOCHERBlocher Clinic Aesthetic Medicinewww.blocherclinic.pl
DR MAŁGORZATA KRUKOWSKA

Wiele moich pacjentek walczy bezskutecznie z cellulitem, lokalną otyłością czy utratą jędrności skóry. W takiej sytuacji rekomenduję zabiegi endermologie najnowszym urządzeniem marki LPG. Alliance oddziałuje w trzech wymiarach: redukuje tkankę tłuszczową, wygładza cellulit i ujędrnia skórę, stymulując naturalny kolagen, elastynę i kwas hialuronowy. Zabiegi Alliance polecam również ze względu na całkowitą naturalność i bezpieczeństwo zabiegów. Można je stosować również u kobiet w ciąży.

DR MAŁGORZATA KRUKOWSKAKlinika Revitalwww.klinikarevital.pl
LEK. MED. MAGDALENA KĘDZIA

Wiele moich pacjentek dąży do poprawy swojej sylwetki jednak walka z cellulitem, utratą jędrności skóry czy nadmiernie gromadzonym się tłuszczem jest bardzo trudna. Potrzebna jest pomoc eksperta i w tym wypadku bez wątpienia polecam najnowszy patent Endermology LPG Alliance. To przełom w silnej lecz bezbolesnej stymulacji tkanek, najbardziej efektywny zabieg wygładzający cellulit, ujędrniający i wyszczuplający sylwetkę, co ważne jedyny w pełni bezpieczny dla kobiet w ciąży. Terapia ma również zastosowanie medyczne, które wykorzystujemy w rehabilitacji, leczeniu obrzęków oraz przy zabiegach liposukcji. Endermology LPG Alliance Zdecydowanie wygrywa walkę o naturalne piękno.

LEK. MED. MAGDALENA KĘDZIAPrywatne Centrum Chirurgii Winczakiewicz - Borkiewiczwww.pcc.torun.pl
DR HAB. N. MED ALEKSANDRA SZLACHCIC

Nowe urządzenie ALLIANCE pozwala pogłębić zabieg endermologie nawet o 50%, jednocześnie zachowując większe bezpieczeństwo dla skóry. Tym, co wyróżnia tę technologię to nowe głowice i moduły, których większa precyzja bezpośrednio wpływa na przyspieszenie efektów zabiegu. Jest to najlepszy dostępny obecnie sprzęt redukujący cellulit, ujędrniający skórę, wspomagający leczenie blizn i zmniejszanie obrzęków.

DR HAB. N. MED ALEKSANDRA SZLACHCICOsteomedwww.osteomed.krakow.pl
LEK. MED. KATARZYNA KRÓL-JĘDRAGA

Terapia Endermologie LPG Alliance stymuluje do produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego powodując ujędrnianie skóry,  redukcję cellulitu oraz tkanki tłuszczowej. Zakres wykonywanych zabiegów obejmuje okolice twarzy i ciała. Te bezinwazyjne zabiegi pozwalają uzyskać długotrwałe rezultaty oraz dają fantastyczne efekty moim pacjentom. Skuteczność  zabiegów została potwierdzona w wielu badaniach naukowych.

LEK. MED. KATARZYNA KRÓL-JĘDRAGA ALLMEDICAwww.allmedica.pl
LEK. MED. EDYTA PANKOWSKA-PRYT

Najnowsza endermologie LPG Alliance to prawdziwy hit 2017 r.
Innowacyjna głowica zabiegowa do ciała umożliwia uzyskanie
widocznych efektów wyszczuplenia, ujędrnienia oraz wygładzenia
cellulitu już po 3 zabiegach. Bezcenne jest także zadowolenie
pacjentów z zabiegów na twarz, gdzie uzyskujemy efekt wygładzenia,
rozświetlenia i zagęszczenia skóry. Alliance to komfort dla
operatora i dla pacjenta.

LEK. MED. EDYTA PANKOWSKA-PRYTEXCELLENCE PLACE www.excellenceplace.pl
KOSMETOLOG MAGDALENA SZCZEPANIAK-ZAWICKA

Dwadzieścia lat doświadczenia w pracy kosmetologia pozwoliło mi na zetknięcie się z wieloma technologiami w pielęgnacji urody. Od pewnego czasu mam możliwość pracować z Endermologią Alliance, która według mnie daje możliwość wydobycia najlepszych efektów w walce z upływającym czasem przy zachowaniu całkowitej bezinwazyjności. Zabieg endermolift wyraźnie rozświetla, modeluje i ujędrnia skórę twarzy, a możliwości urządzenia w widoczny sposób wzmacniają efektywność zabiegów pielęgnacyjnych. W pogoni za upragnionym pięknem, można z dzisiejszym portfolio zabiegowym „stracić głowę”, dlatego obydwiema rękoma – tak ważnymi w pracy kosmetologa podpisuję się pod hasłem ” fight for natural beauty”. To motto przyświeca mi stale w codziennej pracy i powiem więcej, z technologią Alliance powalczę o naturalność jeszcze mocniej.

KOSMETOLOG MAGDALENA SZCZEPANIAK-ZAWICKAEGO MED SPA www.ego-kosmetyka.pl