DR KRZYSZTOF MIRACKI

Endermologie® jest od lat najpopularniejszym zabiegiem do całkowicie naturalnego ujędrniania i modelowania twarzy i ciała. Uwielbiany przez Pacjentki, szanowany przez kosmetologów. Najnowsza odsłona tej technologii bez wątpienia staje się przebojem najlepszych gabinetów medycyny estetycznej. Zmodernizowana głowica sprawia, że zabieg jest znacznie głębszy i skuteczniejszy – masaż antycellulitowy, ujędrniający i wyszczuplający następują jednocześnie i wymagają tylko jednego „przejścia”. To co z pewnością docenią Pacjentki – nowa endermologie® LPG urządzeniem Alliance działa 3 razy szybciej. Efekty zauważalne są już po trzecim zabiegu serii.

DR KRZYSZTOF MIRACKIKlinika Mirackiwww.klinikamiracki.pl
DR MONIKA KUKULSKA

Najnowsze urządzenie do endermologii marki LPG Alliance wprowadza zabiegi endermologii w nowy wymiar stymulacji tkanki. Innowacyjna głowica zapewnia jednoczesne potrójne działanie podczas zabiegu: redukcję tkanki tłuszczowej, wygładzenie cellulitu i ujędrnienie skóry. Satysfakcjonujące efekty widoczne są już po trzech zabiegach. Co więcej, pacjent podczas zabiegu nie czuje bólu i dyskomfortu, a raczej przyjemny i relaksujący masaż. Bardzo ważny jest też fakt, że z najnowszej endermologii mogą korzystać kobiety w ciąży. Prawidłowo wykonany zabieg endermologie® jest: bezbolesny, bezpieczny, a przede wszystkim maksymalnie skuteczny.

DR MONIKA KUKULSKARoyal Clinicwww.royalclinic.pl
LEK. MED. ROBERT CHMIELEWSKI

Pacjentom naszej kliniki pomagamy w szybkim i skutecznym wymodelowaniu sylwetki oraz redukcji tkanki tłuszczowej w sposób nieinwazyjny i całkowicie bezbolesny. Terapia endermologie® LPG Alliance zapewnia jednoczesną redukcję tkanki tłuszczowej, likwidację cellulitu i ujędrnienie skóry. Dzięki opatentowanym głowicom jesteśmy w stanie działać na głębszych niż dotychczas warstwach tkanki. Pozwala nam to na uzyskanie trzykrotnie lepszych rezultatów w krótszym czasie. Endermologie® LPG Alliance to najefektywniejszy zabieg wyszczuplający, którego działanie potwierdzone jest badaniami klinicznymi oraz opiniami pacjentów.

LEK. MED. ROBERT CHMIELEWSKILa Guèl Clinic & SPAwww.laguel.pl
DR DARIUSZ BLOCHER

Endermologie® Alliance to innowacyjny i najnowszy patent marki LPG służący naturalnej regeneracji i stymulacji tkanek. Rekomenduję terapię endermologie® Alliance pacjentom, którym zależy na wyszczuplaniu i modelowaniu sylwetki, poprawie jędrności skóry na różnych obszarach, redukcji cellulitu, jako działanie terapeutyczne – obrzęki, zastoje, blizny, bóle mięśni i stawów oraz w odmładzaniu skóry w obrębie twarzy i szyi poprzez aktywację wzrostu produkcji naturalnego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego (unikalny Sensor Identyfikacji Skóry Alliance).

DR DARIUSZ BLOCHERBlocher Clinic Aesthetic Medicinewww.blocherclinic.pl
KOSMETOLOG MAGDALENA SZCZEPANIAK-ZAWICKA

Dwadzieścia lat doświadczenia w pracy kosmetologia pozwoliło mi na zetknięcie się z wieloma technologiami w pielęgnacji urody. Od pewnego czasu mam możliwość pracować z Endermologią Alliance, która według mnie daje możliwość wydobycia najlepszych efektów w walce z upływającym czasem przy zachowaniu całkowitej bezinwazyjności. Zabieg endermolift wyraźnie rozświetla, modeluje i ujędrnia skórę twarzy, a możliwości urządzenia w widoczny sposób wzmacniają efektywność zabiegów pielęgnacyjnych. W pogoni za upragnionym pięknem, można z dzisiejszym portfolio zabiegowym „stracić głowę”, dlatego obydwiema rękoma – tak ważnymi w pracy kosmetologa podpisuję się pod hasłem ” fight for natural beauty”. To motto przyświeca mi stale w codziennej pracy i powiem więcej, z technologią Alliance powalczę o naturalność jeszcze mocniej.

KOSMETOLOG MAGDALENA SZCZEPANIAK-ZAWICKAEGO MED SPA www.ego-kosmetyka.pl
MGR FIZJOTERAPII MARLENA CHMIELEWSKA

Zabiegi endermologie® LPG wykonuję już od kilku lat. Jest to najpopularniejszy i najbardziej rozpoznawalny zabieg redukujący tkankę tłuszczową i cellulit, a jego ogromna skuteczność potwierdzona jest licznymi badaniami klinicznymi oraz opiniami Klientów. Najczęściej wybierają go Panie, które pomimo aktywności fizycznej i diety nie mogą osiągnąć satysfakcjonujących efektów wymodelowania sylwetki, a także pragnące na długo zachować młody wygląd. Od niedawna zaczęłam pracować na najnowszej generacji endermologie® LPG – Alliance. Dzięki opatentowanym głowicom jestem w stanie działać na głębszych niż dotychczas warstwach tkanki, co pozwala na uzyskanie trzykrotnie lepszych rezultatów w krótszym czasie. Już po 3 zabiegach zauważyłam zdecydowaną poprawę jędrności skóry, wygładzenia cellulitu oraz redukcję obwodów. Ciało po serii zabiegów wygląda zdecydowanie młodziej i bardziej atrakcyjnie.

MGR FIZJOTERAPII MARLENA CHMIELEWSKAAmbasada Urodywww.ambasadaurody.pl
LEK. MED. MAGDALENA KĘDZIA

Wiele moich pacjentek dąży do poprawy swojej sylwetki jednak walka z cellulitem, utratą jędrności skóry czy nadmiernie gromadzonym się tłuszczem jest bardzo trudna. Potrzebna jest pomoc eksperta i w tym wypadku bez wątpienia polecam najnowszy patent Endermology LPG Alliance. To przełom w silnej lecz bezbolesnej stymulacji tkanek, najbardziej efektywny zabieg wygładzający cellulit, ujędrniający i wyszczuplający sylwetkę, co ważne jedyny w pełni bezpieczny dla kobiet w ciąży. Terapia ma również zastosowanie medyczne, które wykorzystujemy w rehabilitacji, leczeniu obrzęków oraz przy zabiegach liposukcji. Endermology LPG Alliance Zdecydowanie wygrywa walkę o naturalne piękno.

LEK. MED. MAGDALENA KĘDZIAPrywatne Centrum Chirurgii Winczakiewicz - Borkiewiczwww.pcc.torun.pl
DR N. MED. MACIEJ KRAJEWSKI

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło mi zaobserwować, że Pacjenci szukają nowych, skutecznych zabiegów, które dają spektakularne efekty, są bezbolesne i nie wymagają okresu rekonwalescencji. Najnowsza technologia endermologie® Alliance idealnie wpisuje się w potrzeby wszystkich Pań i Panów dbających o wygląd i zdrowie. Dzięki najnowszemu patentowi podczas procedury działamy jednocześnie na problemy związane z tkanką tłuszczową, cellulitem oraz wiotką skórą, a efekty widoczne sią już po trzeciej wizycie. Nowoczesna technologia sprawia, że zabieg jest komfortowy i bardzo przyjemny. Zintegrowany z urządzeniem tablet ułatwia stworzenie spersonalizowanych protokołów zabiegowych dla każdego pacjenta.

DR N. MED. MACIEJ KRAJEWSKIKlinika Krajewskiwww.klinikakrajewski.pl
DR MAŁGORZATA KRUKOWSKA

Wiele moich pacjentek walczy bezskutecznie z cellulitem, lokalną otyłością czy utratą jędrności skóry. W takiej sytuacji rekomenduję zabiegi endermologie najnowszym urządzeniem marki LPG. Alliance oddziałuje w trzech wymiarach: redukuje tkankę tłuszczową, wygładza cellulit i ujędrnia skórę, stymulując naturalny kolagen, elastynę i kwas hialuronowy. Zabiegi Alliance polecam również ze względu na całkowitą naturalność i bezpieczeństwo zabiegów. Można je stosować również u kobiet w ciąży.

DR MAŁGORZATA KRUKOWSKAKlinika Revitalwww.klinikarevital.pl
DR HAB. N. MED ALEKSANDRA SZLACHCIC

Nowe urządzenie ALLIANCE pozwala pogłębić zabieg endermologie nawet o 50%, jednocześnie zachowując większe bezpieczeństwo dla skóry. Tym, co wyróżnia tę technologię to nowe głowice i moduły, których większa precyzja bezpośrednio wpływa na przyspieszenie efektów zabiegu. Jest to najlepszy dostępny obecnie sprzęt redukujący cellulit, ujędrniający skórę, wspomagający leczenie blizn i zmniejszanie obrzęków.

DR HAB. N. MED ALEKSANDRA SZLACHCICOsteomedwww.osteomed.krakow.pl
LEK. MED. EDYTA PANKOWSKA-PRYT

Najnowsza endermologie LPG Alliance to prawdziwy hit 2017 r.
Innowacyjna głowica zabiegowa do ciała umożliwia uzyskanie
widocznych efektów wyszczuplenia, ujędrnienia oraz wygładzenia
cellulitu już po 3 zabiegach. Bezcenne jest także zadowolenie
pacjentów z zabiegów na twarz, gdzie uzyskujemy efekt wygładzenia,
rozświetlenia i zagęszczenia skóry. Alliance to komfort dla
operatora i dla pacjenta.

LEK. MED. EDYTA PANKOWSKA-PRYTEXCELLENCE PLACE www.excellenceplace.pl
LEK. MED. MAŁGORZATA RĘBKOWSKA-JURASZEK

Zabiegi endermologie® LPG od lat wzbudzają zainteresowanie pacjentów, ze względu na wysoką skuteczność i naturalne działanie. Ogromnie cieszymy się, że możemy zaproponować w naszej klinice nowy patent endermologie® Alliance. To wyjątkowe połączenie dotychczas znanych mechanizmów stymulacji tkanek i nowoczesnego stylu życia, wymagającego od nas szybszych rezultatów i skoncentrowanego działania. Trzy poziomy na których oddziałuje Alliance, czyli wyszczuplanie, ujędrnianie i likwidacja cellulitu, gwarantuje wielowymiarowe zadowolenie naszych pacjentów.

LEK. MED. MAŁGORZATA RĘBKOWSKA-JURASZEKEvo Medical Spawww.evospa.pl
DR N. MED. MAGDALENA ŁOPUSZYŃSKA

Od wielu lat poszukiwałam urządzenia, które w szybki, skuteczny i bezinwazyjny sposób poprawiłoby strukturę skóry zarówno w kwestii cellulitu, jędrności oraz jednocześnie eliminowało tkankę tłuszczową. Jednocześnie zależało mi aby zabiegi nie były zbyt drogie, odbywały się z niezbyt dużą częstotliwością i aby do osiągnięcia poprawy potrzebna była niewielka ich liczba. Wydawało mi się to niemożliwe, dopóki nie usłyszałam o LPG Alliance nowej endermologie® – urządzeniu do niechirurgicznej eliminacji tkanki tłuszczowej, redukcji cellulitu oraz ujędrnienia skóry. Alliance to najnowsza generacja urządzeń LPG opracowana na podstawie 30 lat doświadczeń klinicznych i badań, dlatego jest technologią bezpieczną i bardzo skuteczną.

DR N. MED. MAGDALENA ŁOPUSZYŃSKABellaDermwww.bella-derm.pl
LEK. MED. MARTA LIBRANT-SUSKA

Jako pierwsi w Krakowie, wprowadziliśmy do naszej oferty rewolucyjny system endermologie® Alliance. Ta przełomowa technologia zawdzięcza swoja siłę unikalnej głowicy, która gwarantuje efekt w postaci jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej, wygładzenia cellulitu oraz ujędrnienia skóry. Dzięki możliwości projektowania indywidualnych sesji terapeutycznych system ten wykorzystujemy w DER-MED zarówno do modelowania sylwetki jak i terapii medycznych po zabiegach liposukcji, urazach sportowych, czy obrzękach różnego pochodzenia.

LEK. MED. MARTA LIBRANT-SUSKADOR-MEDwww.dormed.pl
Kosmetolog KLAUDIA IGNATOWICZ

Prawdziwym fenomenem w naszej Klinice jest uwielbiany przez Klientów zabieg endermologie® Najnowocześniejsze urządzenie LPG Alliance pozwala na nieinwazyjne i bezbolesne modelowanie sylwetki. Urządzenie jest odpowiedzią na niedoskonałości skóry i tkanki podskórnej: wygładza cellulit, redukuje oporną tkankę tłuszczową, ujędrnia skórę, stymuluje produkcję naturalnego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Idąc z duchem czasu Alliance®  wyposażony został w kompatybilne tablety pozwalające na wprowadzenie danych Pacjenta i zapamiętanie indywidualnych parametrów terapii.

Kosmetolog KLAUDIA IGNATOWICZMEDIKLINIKAwww.mediklinika-szczecin.pl
Kosmetolog, właścicielka kliniki Kosma - KAMILA KOSKA-MACH

Technologia LPG Alliance jest bezkonkurencyjna w 3 wymiarach: redukcji tkanki tłuszczowej, wygładzaniu cellulitu oraz ujędrnianiu skóry w każdym obszarze ciała. Najnowsza odsłona endermologie® Alliance to niesamowity postęp w stosunku do poprzednich urządzeń m.in. dzięki nowemu mechanizmowi rolki z klapką penetrującemu tkankę wielowymiarowo, umożliwiając tym samym znaczne skrócenie czasu zabiegu oraz ilości powtórzeń. Przekłada się to nie tylko na szybsze ale i bardziej zauważalne rezultaty. Nieoceniony jest tutaj sensor identyfikacji skóry, pozwalający na indywidualne dobranie parametrów zabiegowych i zmaksymalizowanie skuteczności.

Kosmetolog, właścicielka kliniki Kosma - KAMILA KOSKA-MACHKLINIKA KOSMAwww.klinikakosma.pl
MGR KAROLINA CHROBOT, kosmetolog

Zabieg endermologie® w sposób naturalny i całkowicie bezinwazyjny pobudza odbudowę i produkcje odmładzających składników skóry. Dzięki temu znajduje swoje zastosowanie nie tylko w przypadku zabiegów na ciało, ale także dbania o delikatną skórę twarzy, okolic szyi, dekoltu, a nawet piersi.

Enermologie® to technika stuprocentowo naturalna nienaruszająca ekosystemu skóry, jest zatem idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto obawia się agresywnego działania medycyny estetycznej lub nie uzyskuje zadowalających efektów po pielęgnacji domowej.

MGR KAROLINA CHROBOT, kosmetologEXCELLENCE PLACEwww.excellenceplace.pl
DR JOANNA GRUBER-MIAZGA

Endermologia od lat ma swoich wiernych fanów. Jest to technologia,
która pozwala na uzyskanie efektu wyszczuplenia, ujędrnienia
i rozświetlenia skóry twarzy i ciała. Teraz doczekała się
jeszcze lepszego urządzenia: LPG Alliance. Dzięki niemu zabiegi
głębokiego masażu tkanek specjalistyczną głowicą są bezbolesne
i polecam je jako świetne rozwiązanie dla pacjentów, którzy chcą
poczuć i zobaczyć efekty już po kilku zabiegach. Dla uzyskania
najlepszych efektów zalecam serię 10 zabiegów endermologie.

DR JOANNA GRUBER-MIAZGAClinicanovawww.clinicanova.pl
LEK. MED. KINGA ROŚNIAK-GASIŃSKA

Zaufanie pacjentów zdobywa się najlepszymi zabiegami, a zadowolenie
przychodzi wraz z efektami pracy lekarza. W przypadku
endermologii LPG Alliance można liczyć na spełnienie oczekiwań:
wyszczuplenie i wymodelowanie ciała oraz poprawę sprężystości
skóry na twarzy. Komfortowy masaż głowicą intensywnie
stymuluje tkanki i w przypadku ciała działa jak fitness. Zastosowany
na twarzy szybko przynosi efekt wygładzenia zmarszczek,
rozświetlenia i widocznego zagęszczenia tkanki.

LEK. MED. KINGA ROŚNIAK-GASIŃSKAVelvet Clinicwww.velvetclinic.pl
Kosmetolog MARIA RUSINOWSKA

Endermologie® Alliance LPG jest bezinwazyjną i skuteczną metodą mechanicznej stymulacji skóry. Stosowana jest  w terapii antycellulitowej, modelowaniu  i wyszczuplaniu sylwetki, działaniu anti-aging, utracie jędrności skóry, twarzy i ciała oraz przy bólach mięśniowych i stawowych. Urządzenie umożliwia intensywną i szybką stymulację i regenerację tkanek, przy zachowaniu wyjątkowego komfortu i bezpieczeństwa zabiegu.

Kosmetolog MARIA RUSINOWSKAMedicus Selfwww.medicusself.pl
DR MACIEJ MYŚLIWCZYK Lekarz medycyny estetycznej

LPG endermologie to francuska technologia, która od lat ma swoich wiernych fanów. Dzięki specjalnym głowicom uzyskujemy efekt wyszczuplenia, ujędrnienia i rozświetlenia skóry twarzy i ciała. Teraz doczekała się jeszcze lepszego urządzenia: LPG Alliance. Zabieg jest bezbolesny, dzięki specjalnie zaprojektowanej głowicy. Polecam pacjentom, którzy chcą poczuć i zobaczyć efekty już po 3 zabiegach.

DR MACIEJ MYŚLIWCZYK Lekarz medycyny estetycznejMediclinic Kosmetologia - Medycyna Estetycznawww.gabinet-mediclinic.pl
DR IDA YURTSEVER Lekarz medycyny estetycznej, dermatolog

LPG Alliance to absolutnie nowy wymiar naturalnej regeneracji i stymulacji tkanek! Zabieg rekomendujemy pacjentom, którym zależy na szybkim i skutecznym wyszczupleniu sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej, cellulitu czy obrzęków. Innowacyjna głowica oraz zintegrowany z urządzeniem tablet, pozwalają tworzyć spersonalizowane protokoły zabiegowe, by zapewnić spektakularne efekty. Widoczne już po 3 zabiegach! Dodatkowo zabieg jest przyjemnie relaksujący!

DR IDA YURTSEVER Lekarz medycyny estetycznej, dermatologKlinika Spire Clinic laser&beautywww.spireclinic.pl
DR MICHAŁ PIOTROWIAK Specjalista chirurgii plastycznej

Marzenia o pięknej smukłej sylwetce dzisiaj nie muszą oznaczać wielkich wyrzeczeń i bólu. Najnowsza, oryginalna technologia LPG Alliance przynosi pacjentom niezwykłe rezultaty zabiegów w krótkim czasie. Co ważne metoda jest zupełnie bezbolesna i polega na niezwykle nowatorskim masażu tkanek. Efekty? Najlepsze, kilka centymetrów w talii, udach. Wyszczuplenie brzucha, a nawet jędrniejsza skóra.

DR MICHAŁ PIOTROWIAK Specjalista chirurgii plastycznejMediklinika - Szczecinwww.mediklinika-szczecin.pl
DR JERZY WILGUS

Marzenia o pięknej smukłej sylwetce dzisiaj nie muszą oznaczać wielkich wyrzeczeń i bólu. Najnowsza, oryginalna technologia LPG Alliance przynosi pacjentom niezwykłe rezultaty zabiegów w krótkim czasie. Co ważne metoda jest zupełnie bezbolesna i polega na niezwykle nowatorskim masażu tkanek. Efekty? Najlepsze, kilka centymetrów w talii, udach. Wyszczuplenie brzucha, a nawet jędrniejsza skóra.

DR JERZY WILGUSEuroklinikawww.euroklinika.com.pl
LEK MED PAWEŁ PIÓRO

Wiele naszych pacjentek dąży do poprawy swojej sylwetki, w  Centrum Medycyny i Estetyki  posiadamy  portfolio zabiegów na ciało, które są  nie tylko skuteczne, ale też bezpieczne i zweryfikowane pod kątem medycznym.

Endermologia LPG ALLIANCE to najpopularniejszy zabieg, który całkowicie bezboleśnie i naturalnie eliminuje tkankę tłuszczową, cellulit i ujędrnia skórę. Bardzo ważne jest to, że zabieg ten jest bezpieczny dla kobiet w ciąży.

Rekomenduję terapię endermologie Alliance nie tylko pacjentom, którym zależy na wyszczuplaniu, redukcji cellulutiu i modelowaniu sylwetki, urządzenie to jest również wykorzystywane w rehabilitacji, leczeniu obrzęków ciała oraz po zabiegach liposukcji.

Endermologia LPG Alliance w zależnośći od wybrania odpowiedniej głowicy i programu, daje świetne efekty przy leczeniu blizn, odmładzaniu skóry twarzy i szyi poprzez aktywację wzrostu naturalnego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

Skuteczność tego urządzenia potwierdzona jest 110 badaniami klinicznymi. Jesteśmy dumni, że jako jedyni w Kielcach i województwie świętokrzyskim posiadamy opatentowaną technologie LPG Alliance, które jest niesamowitym postępem w stosunku do poprzednich urządzeń, m.in. dzięki nowemu mechanizmowi rolki z klapką, penetrującemu tkankę wielowymiarowo oraz np. dzięki unikalnemu sensorowi identyfikacji skóry Alliance. Endermologia LPG Alliance, działa na uwalnianie tłuszczu i zwiotczenie skóry, jednocześnie w pełni szanując równowagę biologiczną całego organizmu.

LEK MED PAWEŁ PIÓROCentrum Medycyny i Estetyki www.centrummedycynyiestetyki.pl
DR ALEKSANDRA JAGIELSKA

Zabieg Endermologii LPG Alliance oprócz redukcji cellulitu, działa kompleksowo na całe ciało – w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek, działając na redukcję tkanki tłuszczowej oraz poprawę jędrności skóry na różnych obszarach. Dodatkowo, endermologia LPG Alliance ma działanie terapeutyczne. Pomaga usunąć obrzęki, zastoje. Ogranicza bóle mięśni i stawów. Dlatego też wskazaniem do wykonania zabiegu są: zaburzenia w krążeniu krwi i limfy, przewlekłe stany napięcia mięśni oraz nadmiar toksyn w organizmie.

Nowoczesna, bezinwazyjna technologia zastosowana podczas zabiegu Endermologii LPG Alliance jest w 100% naturalna, bezinwazyjna a zabieg nie wymaga rekonwalescencji. Zapewnia doskonały drenaż oraz naturalny lifting twarzy, szyi, dekoltu i piersi. To dzięki połączeniu rytmicznego, trójwymiarowego masażu podciśnieniowego z masażem wibracyjnym głębokich warstw skóry.

EFEKTY po zabiegu są widoczne tak naprawdę już po kilku zabiegach i możemy je zaobserwować na wielu obszarach:

  • Ujędrnienie 71%,
  • Wcięcie w talii 5,2cm,
  • Wygładzenie cellulitu 67%,
  • Wygładzenie zmarszczek 87%,
  • Podwójne rozświetlenie skóry
DR ALEKSANDRA JAGIELSKASTHETIC - Klinika dr Jagielskiejwww.sthetic.pl
DR MARCIN NOWAK

Endermologia LPG jest jedną z najbardziej nowoczesnych i naturalnych technologii na światowym rynku, który redukuje tkankę tłuszczową, wygładza cellulit oraz ujędrnia ciało. Zabieg cieszy się dużą popularnością wśród kobiet i mężczyzn. LPG to nie tylko zabiegi estetyczne ale również szeroka gama programów medycznych w tym zabiegów wspomagających liposukcję, zabiegów drenażowych. Zabieg jest bezpieczny dla kobiet w ciąży.

DR MARCIN NOWAKDIAMOND BEAUTY www.diamondbeauty.love
KAROLINA GROBELNA

Endermolift LPGAlliance czyli endermologia twarzy jest wykorzystywany w naszej klinice głownie do wysmuklenia twarzy oraz opracowania blizn. Endermolift działa drenująco i dzięki temu można skutecznie wyszczuplić i wymodelować twarz u osób które mają tendencje do trzymania wody. Efekty są praktycznie natychmiastowe a endermolift Alliance można wykorzystać również na worki pod oczami oraz podbródek o ile problem nie jest spowodowany nadmiarem tłuszczu.

W leczeniu blizn Endermolift jest bardzo pomocny przy skórze bardzo napiętej. Mało który zabieg potrafi tak uelastycznić skórę jak Endermolift i praktycznie zawsze w takich przypadkach łączymy Endermolift z zabiegami laserowymi.

KAROLINA GROBELNAKlinika medycyny estetycznej i laseroterapiia Neoniawww.neonia.com.pl
ANNA ZIENKIEWICZ

Endermologia LPG Alliance to rewolucyjny zabieg umożliwiający kompleksowe pobudzenie metabolizmu komórkowego, a także drenaż limfatyczny i modelowanie sylwetki. Technologia ta wyróżnia się wysoką skutecznością w zakresie stymulowania spalania tkanki tłuszczowej, pobudzenia krążenia krwi i limfy oraz ujędrnienia skóry. Najważniejszą nowinką technologiczną w Alliance to działanie dwupoziomowe (drganie i zasysanie).Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest wykonanie dogłębnego masażu skóry i zaawansowanej mechanicznej stymulacji głębokich warstw skóry. Zabieg Endermologii stał się dużo przyjemniejszy i nie rozciąga skórę. Trudno o bardziej przyjemną i skuteczną metodę redukcji cellulitu, tkanki tłuszczowej oraz zabieg ujędrniający skórę. LPG Alliance to obecnie najlepsze urządzenie dla osób cierpiących po liposukcji. Wśród naszych klientów jest wielu właśnie po liposukcji.

ANNA ZIENKIEWICZKlinika medycyny estetycznej i laseroterapiia Neoniawww.neonia.com.pl