Okiem eksperta

Endermologie® jest od lat najpopularniejszym zabiegiem do całkowicie naturalnego ujędrniania i modelowania twarzy i ciała. Uwielbiany przez Pacjentki, szanowany przez kosmetologów. Najnowsza odsłona tej technologii bez wątpienia staje się przebojem najlepszych gabinetów medycyny estetycznej. Zmodernizowana głowica sprawia, że zabieg jest znacznie głębszy i skuteczniejszy – masaż antycellulitowy, ujędrniający i wyszczuplający następują jednocześnie i wymagają tylko jednego „przejścia”. To co z pewnością docenią Pacjentki – nowa endermologie® LPG urządzeniem Alliance działa 3 razy szybciej. Efekty zauważalne są już po trzecim zabiegu serii.

DR KRZYSZTOF MIRACKI
Klinika Mirackiwww.klinikamiracki.pl

Najnowsze urządzenie do endermologii marki LPG Alliance wprowadza zabiegi endermologii w nowy wymiar stymulacji tkanki. Innowacyjna głowica zapewnia jednoczesne potrójne działanie podczas zabiegu: redukcję tkanki tłuszczowej, wygładzenie cellulitu i ujędrnienie skóry. Satysfakcjonujące efekty widoczne są już po trzech zabiegach. Co więcej, pacjent podczas zabiegu nie czuje bólu i dyskomfortu, a raczej przyjemny i relaksujący masaż. Bardzo ważny jest też fakt, że z najnowszej endermologii mogą korzystać kobiety w ciąży. Prawidłowo wykonany zabieg endermologie® jest: bezbolesny, bezpieczny, a przede wszystkim maksymalnie skuteczny.

DR MONIKA KUKULSKA
Royal Clinic Medical Spawww.royalclinic.pl


Pacjentom naszej kliniki pomagamy w szybkim i skutecznym wymodelowaniu sylwetki oraz redukcji tkanki tłuszczowej w sposób nieinwazyjny i całkowicie bezbolesny. Terapia endermologie® LPG Alliance zapewnia jednoczesną redukcję tkanki tłuszczowej, likwidację cellulitu i ujędrnienie skóry. Dzięki opatentowanym głowicom jesteśmy w stanie działać na głębszych niż dotychczas warstwach tkanki. Pozwala nam to na uzyskanie trzykrotnie lepszych rezultatów w krótszym czasie. Endermologie® LPG Alliance to najefektywniejszy zabieg wyszczuplający, którego działanie potwierdzone jest badaniami klinicznymi oraz opiniami pacjentów.

LEK. MED. ROBERT CHMIELEWSKI
La Guèl Clinic & SPAwww.laguel.pl

Endermologie® Alliance to innowacyjny i najnowszy patent marki LPG służący naturalnej regeneracji i stymulacji tkanek. Rekomenduję terapię endermologie® Alliance pacjentom, którym zależy na wyszczuplaniu i modelowaniu sylwetki, poprawie jędrności skóry na różnych obszarach, redukcji cellulitu, jako działanie terapeutyczne – obrzęki, zastoje, blizny, bóle mięśni i stawów oraz w odmładzaniu skóry w obrębie twarzy i szyi poprzez aktywację wzrostu produkcji naturalnego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego (unikalny Sensor Identyfikacji Skóry Alliance).

DR DARIUSZ BLOCHERBlocher Clinic Aesthetic Medicinewww.blocherclinic.pl


Dwadzieścia lat doświadczenia w pracy kosmetologia pozwoliło mi na zetknięcie się z wieloma technologiami w pielęgnacji urody. Od pewnego czasu mam możliwość pracować z Endermologią Alliance, która według mnie daje możliwość wydobycia najlepszych efektów w walce z upływającym czasem przy zachowaniu całkowitej bezinwazyjności. Zabieg endermolift wyraźnie rozświetla, modeluje i ujędrnia skórę twarzy, a możliwości urządzenia w widoczny sposób wzmacniają efektywność zabiegów pielęgnacyjnych. W pogoni za upragnionym pięknem, można z dzisiejszym portfolio zabiegowym „stracić głowę”, dlatego obydwiema rękoma – tak ważnymi w pracy kosmetologa podpisuję się pod hasłem ” fight for natural beauty”. To motto przyświeca mi stale w codziennej pracy i powiem więcej, z technologią Alliance powalczę o naturalność jeszcze mocniej.

KOSMETOLOG MAGDALENA SZCZEPANIAK-ZAWICKAEGO MED SPA www.ego-kosmetyka.pl

Zabiegi endermologie® LPG wykonuję już od kilku lat. Jest to najpopularniejszy i najbardziej rozpoznawalny zabieg redukujący tkankę tłuszczową i cellulit, a jego ogromna skuteczność potwierdzona jest licznymi badaniami klinicznymi oraz opiniami Klientów. Najczęściej wybierają go Panie, które pomimo aktywności fizycznej i diety nie mogą osiągnąć satysfakcjonujących efektów wymodelowania sylwetki, a także pragnące na długo zachować młody wygląd. Od niedawna zaczęłam pracować na najnowszej generacji endermologie® LPG – Alliance. Dzięki opatentowanym głowicom jestem w stanie działać na głębszych niż dotychczas warstwach tkanki, co pozwala na uzyskanie trzykrotnie lepszych rezultatów w krótszym czasie. Już po 3 zabiegach zauważyłam zdecydowaną poprawę jędrności skóry, wygładzenia cellulitu oraz redukcję obwodów. Ciało po serii zabiegów wygląda zdecydowanie młodziej i bardziej atrakcyjnie.

MGR FIZJOTERAPII MARLENA CHMIELEWSKAAmbasada Urodywww.ambasadaurody.pl


Wiele moich pacjentek dąży do poprawy swojej sylwetki jednak walka z cellulitem, utratą jędrności skóry czy nadmiernie gromadzonym się tłuszczem jest bardzo trudna. Potrzebna jest pomoc eksperta i w tym wypadku bez wątpienia polecam najnowszy patent Endermology LPG Alliance. To przełom w silnej lecz bezbolesnej stymulacji tkanek, najbardziej efektywny zabieg wygładzający cellulit, ujędrniający i wyszczuplający sylwetkę, co ważne jedyny w pełni bezpieczny dla kobiet w ciąży. Terapia ma również zastosowanie medyczne, które wykorzystujemy w rehabilitacji, leczeniu obrzęków oraz przy zabiegach liposukcji. Endermology LPG Alliance Zdecydowanie wygrywa walkę o naturalne piękno.

LEK. MED. MAGDALENA KĘDZIAPrywatne Centrum Chirurgii Winczakiewicz - Borkiewiczwww.pcc.torun.pl

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło mi zaobserwować, że Pacjenci szukają nowych, skutecznych zabiegów, które dają spektakularne efekty, są bezbolesne i nie wymagają okresu rekonwalescencji. Najnowsza technologia endermologie® Alliance idealnie wpisuje się w potrzeby wszystkich Pań i Panów dbających o wygląd i zdrowie. Dzięki najnowszemu patentowi podczas procedury działamy jednocześnie na problemy związane z tkanką tłuszczową, cellulitem oraz wiotką skórą, a efekty widoczne sią już po trzeciej wizycie. Nowoczesna technologia sprawia, że zabieg jest komfortowy i bardzo przyjemny. Zintegrowany z urządzeniem tablet ułatwia stworzenie spersonalizowanych protokołów zabiegowych dla każdego pacjenta.

DR N. MED. MACIEJ KRAJEWSKIKlinika Krajewskiwww.klinikakrajewski.pl


Wiele moich pacjentek walczy bezskutecznie z cellulitem, lokalną otyłością czy utratą jędrności skóry. W takiej sytuacji rekomenduję zabiegi endermologie najnowszym urządzeniem marki LPG. Alliance oddziałuje w trzech wymiarach: redukuje tkankę tłuszczową, wygładza cellulit i ujędrnia skórę, stymulując naturalny kolagen, elastynę i kwas hialuronowy. Zabiegi Alliance polecam również ze względu na całkowitą naturalność i bezpieczeństwo zabiegów. Można je stosować również u kobiet w ciąży.

DR MAŁGORZATA KRUKOWSKAKlinika Revitalwww.klinikarevital.pl

Nowe urządzenie ALLIANCE pozwala pogłębić zabieg endermologie nawet o 50%, jednocześnie zachowując większe bezpieczeństwo dla skóry. Tym, co wyróżnia tę technologię to nowe głowice i moduły, których większa precyzja bezpośrednio wpływa na przyspieszenie efektów zabiegu. Jest to najlepszy dostępny obecnie sprzęt redukujący cellulit, ujędrniający skórę, wspomagający leczenie blizn i zmniejszanie obrzęków.

DR HAB. N. MED ALEKSANDRA SZLACHCICOsteomedwww.osteomed.krakow.pl


Najnowsza endermologie LPG Alliance to prawdziwy hit 2017 r. Innowacyjna głowica zabiegowa do ciała umożliwia uzyskanie widocznych efektów wyszczuplenia, ujędrnienia oraz wygładzenia cellulitu już po 3 zabiegach. Bezcenne jest także zadowolenie pacjentów z zabiegów na twarz, gdzie uzyskujemy efekt wygładzenia, rozświetlenia i zagęszczenia skóry. Alliance to komfort dla operatora i dla pacjenta.

LEK. MED. EDYTA PANKOWSKA-PRYTEXCELLENCE PLACE www.excellenceplace.pl

Zabiegi endermologie® LPG od lat wzbudzają zainteresowanie pacjentów, ze względu na wysoką skuteczność i naturalne działanie. Ogromnie cieszymy się, że możemy zaproponować w naszej klinice nowy patent endermologie® Alliance. To wyjątkowe połączenie dotychczas znanych mechanizmów stymulacji tkanek i nowoczesnego stylu życia, wymagającego od nas szybszych rezultatów i skoncentrowanego działania. Trzy poziomy na których oddziałuje Alliance, czyli wyszczuplanie, ujędrnianie i likwidacja cellulitu, gwarantuje wielowymiarowe zadowolenie naszych pacjentów.

LEK. MED. MAŁGORZATA RĘBKOWSKA-JURASZEKEvo Medical Spawww.evospa.pl


Od wielu lat poszukiwałam urządzenia, które w szybki, skuteczny i bezinwazyjny sposób poprawiłoby strukturę skóry zarówno w kwestii cellulitu, jędrności oraz jednocześnie eliminowało tkankę tłuszczową. Jednocześnie zależało mi aby zabiegi nie były zbyt drogie, odbywały się z niezbyt dużą częstotliwością i aby do osiągnięcia poprawy potrzebna była niewielka ich liczba. Wydawało mi się to niemożliwe, dopóki nie usłyszałam o LPG Alliance nowej endermologie® – urządzeniu do niechirurgicznej eliminacji tkanki tłuszczowej, redukcji cellulitu oraz ujędrnienia skóry. Alliance to najnowsza generacja urządzeń LPG opracowana na podstawie 30 lat doświadczeń klinicznych i badań, dlatego jest technologią bezpieczną i bardzo skuteczną.

DR N. MED. MAGDALENA ŁOPUSZYŃSKABellaDermwww.bella-derm.pl

Jako pierwsi w Krakowie, wprowadziliśmy do naszej oferty rewolucyjny system endermologie® Alliance. Ta przełomowa technologia zawdzięcza swoja siłę unikalnej głowicy, która gwarantuje efekt w postaci jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej, wygładzenia cellulitu oraz ujędrnienia skóry. Dzięki możliwości projektowania indywidualnych sesji terapeutycznych system ten wykorzystujemy w DER-MED zarówno do modelowania sylwetki jak i terapii medycznych po zabiegach liposukcji, urazach sportowych, czy obrzękach różnego pochodzenia.

LEK. MED. MARTA LIBRANT-SUSKADOR-MEDwww.dormed.pl


Prawdziwym fenomenem w naszej Klinice jest uwielbiany przez Klientów zabieg endermologie® Najnowocześniejsze urządzenie LPG Alliance pozwala na nieinwazyjne i bezbolesne modelowanie sylwetki. Urządzenie jest odpowiedzią na niedoskonałości skóry i tkanki podskórnej: wygładza cellulit, redukuje oporną tkankę tłuszczową, ujędrnia skórę, stymuluje produkcję naturalnego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Idąc z duchem czasu Alliance® wyposażony został w kompatybilne tablety pozwalające na wprowadzenie danych Pacjenta i zapamiętanie indywidualnych parametrów terapii.

Kosmetolog KLAUDIA IGNATOWICZMEDIKLINIKAwww.mediklinika-szczecin.pl

Technologia LPG Alliance jest bezkonkurencyjna w 3 wymiarach: redukcji tkanki tłuszczowej, wygładzaniu cellulitu oraz ujędrnianiu skóry w każdym obszarze ciała. Najnowsza odsłona endermologie® Alliance to niesamowity postęp w stosunku do poprzednich urządzeń m.in. dzięki nowemu mechanizmowi rolki z klapką penetrującemu tkankę wielowymiarowo, umożliwiając tym samym znaczne skrócenie czasu zabiegu oraz ilości powtórzeń. Przekłada się to nie tylko na szybsze ale i bardziej zauważalne rezultaty. Nieoceniony jest tutaj sensor identyfikacji skóry, pozwalający na indywidualne dobranie parametrów zabiegowych i zmaksymalizowanie skuteczności.

Kosmetolog, właścicielka kliniki Kosma - KAMILA KOSKA-MACHKLINIKA KOSMAwww.klinikakosma.pl


Zabieg endermologie® w sposób naturalny i całkowicie bezinwazyjny pobudza odbudowę i produkcje odmładzających składników skóry. Dzięki temu znajduje swoje zastosowanie nie tylko w przypadku zabiegów na ciało, ale także dbania o delikatną skórę twarzy, okolic szyi, dekoltu, a nawet piersi.

Enermologie® to technika stuprocentowo naturalna nienaruszająca ekosystemu skóry, jest zatem idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto obawia się agresywnego działania medycyny estetycznej lub nie uzyskuje zadowalających efektów po pielęgnacji domowej.

MGR KAROLINA CHROBOT, kosmetologEXCELLENCE PLACEwww.excellenceplace.pl

Endermologia od lat ma swoich wiernych fanów. Jest to technologia, która pozwala na uzyskanie efektu wyszczuplenia, ujędrnienia i rozświetlenia skóry twarzy i ciała. Teraz doczekała się jeszcze lepszego urządzenia: LPG Alliance. Dzięki niemu zabiegi głębokiego masażu tkanek specjalistyczną głowicą są bezbolesne i polecam je jako świetne rozwiązanie dla pacjentów, którzy chcą poczuć i zobaczyć efekty już po kilku zabiegach. Dla uzyskania najlepszych efektów zalecam serię 10 zabiegów endermologie.

DR JOANNA GRUBER-MIAZGAClinicanovawww.clinicanova.pl


Zaufanie pacjentów zdobywa się najlepszymi zabiegami, a zadowolenie przychodzi wraz z efektami pracy lekarza. W przypadku endermologii LPG Alliance można liczyć na spełnienie oczekiwań: wyszczuplenie i wymodelowanie ciała oraz poprawę sprężystości skóry na twarzy. Komfortowy masaż głowicą intensywnie stymuluje tkanki i w przypadku ciała działa jak fitness. Zastosowany na twarzy szybko przynosi efekt wygładzenia zmarszczek, rozświetlenia i widocznego zagęszczenia tkanki.

LEK. MED. KINGA ROŚNIAK-GASIŃSKAVelvet Clinicwww.velvetclinic.pl

Endermologie® Alliance LPG jest bezinwazyjną i skuteczną metodą mechanicznej stymulacji skóry. Stosowana jest w terapii antycellulitowej, modelowaniu i wyszczuplaniu sylwetki, działaniu anti-aging, utracie jędrności skóry, twarzy i ciała oraz przy bólach mięśniowych i stawowych. Urządzenie umożliwia intensywną i szybką stymulację i regenerację tkanek, przy zachowaniu wyjątkowego komfortu i bezpieczeństwa zabiegu.

Kosmetolog MARIA RUSINOWSKAMedicus Selfwww.medicusself.pl


LPG endermologie to francuska technologia, która od lat ma swoich wiernych fanów. Dzięki specjalnym głowicom uzyskujemy efekt wyszczuplenia, ujędrnienia i rozświetlenia skóry twarzy i ciała. Teraz doczekała się jeszcze lepszego urządzenia: LPG Alliance. Zabieg jest bezbolesny, dzięki specjalnie zaprojektowanej głowicy. Polecam pacjentom, którzy chcą poczuć i zobaczyć efekty już po 3 zabiegach.

DR MACIEJ MYŚLIWCZYK Lekarz medycyny estetycznejMediclinic Kosmetologia - Medycyna Estetycznawww.gabinet-mediclinic.pl

LPG Alliance to absolutnie nowy wymiar naturalnej regeneracji i stymulacji tkanek! Zabieg rekomendujemy pacjentom, którym zależy na szybkim i skutecznym wyszczupleniu sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej, cellulitu czy obrzęków. Innowacyjna głowica oraz zintegrowany z urządzeniem tablet, pozwalają tworzyć spersonalizowane protokoły zabiegowe, by zapewnić spektakularne efekty. Widoczne już po 3 zabiegach! Dodatkowo zabieg jest przyjemnie relaksujący!

DR IDA YURTSEVER Lekarz medycyny estetycznej, dermatologKlinika Spire Clinic laser&beautywww.spireclinic.pl


Marzenia o pięknej smukłej sylwetce dzisiaj nie muszą oznaczać wielkich wyrzeczeń i bólu. Najnowsza, oryginalna technologia LPG Alliance przynosi pacjentom niezwykłe rezultaty zabiegów w krótkim czasie. Co ważne metoda jest zupełnie bezbolesna i polega na niezwykle nowatorskim masażu tkanek. Efekty? Najlepsze, kilka centymetrów w talii, udach. Wyszczuplenie brzucha, a nawet jędrniejsza skóra.

DR MICHAŁ PIOTROWIAK Specjalista chirurgii plastycznejMediklinika - Szczecinwww.mediklinika-szczecin.pl

Marzenia o pięknej smukłej sylwetce dzisiaj nie muszą oznaczać wielkich wyrzeczeń i bólu. Najnowsza, oryginalna technologia LPG Alliance przynosi pacjentom niezwykłe rezultaty zabiegów w krótkim czasie. Co ważne metoda jest zupełnie bezbolesna i polega na niezwykle nowatorskim masażu tkanek. Efekty? Najlepsze, kilka centymetrów w talii, udach. Wyszczuplenie brzucha, a nawet jędrniejsza skóra.

DR JERZY WILGUSEuroklinikawww.euroklinika.com.pl


Wiele naszych pacjentek dąży do poprawy swojej sylwetki, w  Centrum Medycyny i Estetyki  posiadamy  portfolio zabiegów na ciało, które są  nie tylko skuteczne, ale też bezpieczne i zweryfikowane pod kątem medycznym.

Endermologia LPG ALLIANCE to najpopularniejszy zabieg, który całkowicie bezboleśnie i naturalnie eliminuje tkankę tłuszczową, cellulit i ujędrnia skórę. Bardzo ważne jest to, że zabieg ten jest bezpieczny dla kobiet w ciąży.

Rekomenduję terapię endermologie Alliance nie tylko pacjentom, którym zależy na wyszczuplaniu, redukcji cellulutiu i modelowaniu sylwetki, urządzenie to jest również wykorzystywane w rehabilitacji, leczeniu obrzęków ciała oraz po zabiegach liposukcji.

Endermologia LPG Alliance w zależnośći od wybrania odpowiedniej głowicy i programu, daje świetne efekty przy leczeniu blizn, odmładzaniu skóry twarzy i szyi poprzez aktywację wzrostu naturalnego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

Skuteczność tego urządzenia potwierdzona jest 110 badaniami klinicznymi. Jesteśmy dumni, że jako jedyni w Kielcach i województwie świętokrzyskim posiadamy opatentowaną technologie LPG Alliance, które jest niesamowitym postępem w stosunku do poprzednich urządzeń, m.in. dzięki nowemu mechanizmowi rolki z klapką, penetrującemu tkankę wielowymiarowo oraz np. dzięki unikalnemu sensorowi identyfikacji skóry Alliance. Endermologia LPG Alliance, działa na uwalnianie tłuszczu i zwiotczenie skóry, jednocześnie w pełni szanując równowagę biologiczną całego organizmu.

LEK MED PAWEŁ PIÓROCentrum Medycyny i Estetyki www.centrummedycynyiestetyki.pl

Zabieg Endermologii LPG Alliance oprócz redukcji cellulitu, działa kompleksowo na całe ciało – w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek, działając na redukcję tkanki tłuszczowej oraz poprawę jędrności skóry na różnych obszarach. Dodatkowo, endermologia LPG Alliance ma działanie terapeutyczne. Pomaga usunąć obrzęki, zastoje. Ogranicza bóle mięśni i stawów. Dlatego też wskazaniem do wykonania zabiegu są: zaburzenia w krążeniu krwi i limfy, przewlekłe stany napięcia mięśni oraz nadmiar toksyn w organizmie.

Nowoczesna, bezinwazyjna technologia zastosowana podczas zabiegu Endermologii LPG Alliance jest w 100% naturalna, bezinwazyjna a zabieg nie wymaga rekonwalescencji. Zapewnia doskonały drenaż oraz naturalny lifting twarzy, szyi, dekoltu i piersi. To dzięki połączeniu rytmicznego, trójwymiarowego masażu podciśnieniowego z masażem wibracyjnym głębokich warstw skóry.

EFEKTY po zabiegu są widoczne tak naprawdę już po kilku zabiegach i możemy je zaobserwować na wielu obszarach:

  • Ujędrnienie 71%,
  • Wcięcie w talii 5,2cm,
  • Wygładzenie cellulitu 67%,
  • Wygładzenie zmarszczek 87%,
  • Podwójne rozświetlenie skóry
DR ALEKSANDRA JAGIELSKASTHETIC - Klinika dr Jagielskiejwww.sthetic.pl


Endermologia LPG jest jedną z najbardziej nowoczesnych i naturalnych technologii na światowym rynku, który redukuje tkankę tłuszczową, wygładza cellulit oraz ujędrnia ciało. Zabieg cieszy się dużą popularnością wśród kobiet i mężczyzn. LPG to nie tylko zabiegi estetyczne ale również szeroka gama programów medycznych w tym zabiegów wspomagających liposukcję, zabiegów drenażowych. Zabieg jest bezpieczny dla kobiet w ciąży.

DR MARCIN NOWAKDIAMOND BEAUTY www.diamondbeauty.love

Endermolift LPGAlliance czyli endermologia twarzy jest wykorzystywany w naszej klinice głownie do wysmuklenia twarzy oraz opracowania blizn. Endermolift działa drenująco i dzięki temu można skutecznie wyszczuplić i wymodelować twarz u osób które mają tendencje do trzymania wody. Efekty są praktycznie natychmiastowe a endermolift Alliance można wykorzystać również na worki pod oczami oraz podbródek o ile problem nie jest spowodowany nadmiarem tłuszczu.

W leczeniu blizn Endermolift jest bardzo pomocny przy skórze bardzo napiętej. Mało który zabieg potrafi tak uelastycznić skórę jak Endermolift i praktycznie zawsze w takich przypadkach łączymy Endermolift z zabiegami laserowymi.

KAROLINA GROBELNAKlinika medycyny estetycznej i laseroterapiia Neoniawww.neonia.com.pl


Endermologia LPG Alliance to rewolucyjny zabieg umożliwiający kompleksowe pobudzenie metabolizmu komórkowego, a także drenaż limfatyczny i modelowanie sylwetki. Technologia ta wyróżnia się wysoką skutecznością w zakresie stymulowania spalania tkanki tłuszczowej, pobudzenia krążenia krwi i limfy oraz ujędrnienia skóry. Najważniejszą nowinką technologiczną w Alliance to działanie dwupoziomowe (drganie i zasysanie).Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest wykonanie dogłębnego masażu skóry i zaawansowanej mechanicznej stymulacji głębokich warstw skóry. Zabieg Endermologii stał się dużo przyjemniejszy i nie rozciąga skórę. Trudno o bardziej przyjemną i skuteczną metodę redukcji cellulitu, tkanki tłuszczowej oraz zabieg ujędrniający skórę. LPG Alliance to obecnie najlepsze urządzenie dla osób cierpiących po liposukcji. Wśród naszych klientów jest wielu właśnie po liposukcji.

ANNA ZIENKIEWICZKlinika medycyny estetycznej i laseroterapiia Neoniawww.neonia.com.pl

Najnowsze urządzenie marki LPG Alliance to zdecydowany przełom w zabiegach modelujących sylwetkę. Nowy wymiar endermologii Lpg Alliance to w 100% bezinwazyjna i skuteczna metoda mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek. Innowacyjny patent polega na precyzyjnej stymulacji tkanek przy zachowaniu maksymalnego komfortu Pacjenta, a nowoczesny system głowicy z klapką i rolką umożliwia intensywne, potrójne działanie podczas jednej sesji zabiegowej, co sprawia, że niemal błyskawicznie i w tym samym czasie możemy się spodziewać: wygładzenia cellulitu, ujędrnienia skóry i redukcji tkanki tłuszczowej. Często polecam ten zabieg moim Pacjentkom , które pragną powrócić do sylwetki sprzed okresu ciąży i porodu . Rekomenduję tą technologię gdyż jej skuteczność i bezpieczeństwo zostały potwierdzone wieloma badaniami naukowymi.

DR N.MED. MICHAŁ LEŚNIAK - SPECJALISTA GINEKOLOG, POŁOŻNIK, LEKARZ MEDYCYNY I GINEKOLOGII ESTETYCZNEJ ORAZ LASEROTERAPII KLINIKA MARIPOSA MED-SPA
CENTRUM MEDYCZNE ŻYWIECKA 44
www.mariposa-medspa.pl oraz www.zywiecka44.pl


W naszej klinice wykorzystujemy najnowszy patent urządzeń do endermologii marki LPG – urządzenie ALLIANCE LAB . Ta najnowsza technologia pozwala na wykonywanie zabiegów na ciało, które wspomagają proces odchudzania, redukcji cellulitu z jednoczesnym ujędrnieniem skóry. Alliance LAB oferuje także możliwość wykonywania zabiegów na twarz. Specjalna głowica Ergolift, w sposób całkowicie naturalny stymuluje produkcję kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego, dzięki czemu jesteśmy w stanie zlikwidować cienie pod oczami, ujędrnić i odmłodzić skórę. Nasze pacjentki uwielbiają zabiegi endermologii LPG ponieważ są całkowicie nieinwazyjne, bezbolesne a co najważniejsze dają efekty

mgr KATARZYNA MIELCZAREK KOLMEDwww.kol-med.eu

Endermologie LPG Alliance to doskonałe urządzenie do walki z cellulitem oraz ujędrnieniem skóry. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu, a pacjenci zachwyceni możliwościami Lipomassage. W sposób nieinwazyjny i komfortowy można pozbyć się niechcianych centymetrów. Ponad 20 lat badań daje gwarancję skuteczności, a certyfikacja medyczna pozwala na działania terapeutyczne problemów medycznych takich jak blizny, bóle mięśniowo-stawowe, zaburzenia w układzie krążenia krwi i limfy. Zapraszam.

LEK. MED. JOANNA GRALIŃSKA-WYRĘBSKADIAMOND MEDwww.diamondmed.pl


W Nałęcz Clinic od zawsze stawialiśmy na najnowsze i najbardziej zaawansowane technologie, dlatego postawiliśmy na Endermologie marki LPG Alliance. Urządzenie to spełnia wysokie oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Nowa zaawansowana technologicznie głowica o szerokim spektrum działania pomaga uzyskać szybkie i niesamowite efekty w krótkim czasie . Redukcja tkanki tłuszczowej , wygładzenie cellulitu i ujędrnienie skóry- to wszystko w jednym komfortowym zabiegu. Przy stosowaniu technik łączonych osiągamy zachwycające rezultaty w leczeniu blizn i rozstępów. Bez wątpienia Endermologia LPG jest jednym z topowych zabiegów w naszej klinice!

Bartłomiej SzafrańskiNałęcz Clinicwww.naleczclinic.pl

Endermologie LPG Alliance to ugruntowana na rynku technologia wykorzystywana w celu modelowania i wyszczuplania sylwetki. Efekty, jakie uzyskuje się po wykonaniu serii zabiegów są zachwycające. Innowacyjność Endermologii LPG Alliance polega na precyzyjnej stymulacji tkanek przy zachowaniu maksymalnego komfortu pacjenta. Potrójne działanie podczas jednej sesji zabiegowej pozwala na niemal błyskawiczne uzyskanie efektów jakimi są: wygładzenie cellulitu, ujędrnienie skóry i redukcja tkanki tłuszczowej. Dodatkowo zabieg jest przyjemnie relaksujący, co gwarantuje zadowolenie naszych pacjentów.

lek. Krzysztof CudzikCudMedwww.cudmed.pl


Endermologia LPG Alliance to zabieg uwielbiany przez klientki, kosmetologów, fizjoterapeutów i lekarzy. Jest również unikalnym zabiegiem, który wspomaga w naszych gabinetach terapie podologiczne.
Osoby z obrzękami kończyn dolnych, bólami mięśni i stawów, to często pacjenci, u których endermologia czyni cuda. W trakcie zabiegu rozpracowujemy zastoje, działamy na tkanki i pobudzamy krążenie w obrębie kończyn dolnych, dzięki czemu gwarantujemy holistyczne podejście do problemu pacjenta.
Najnowsze głowice umożliwiają nam pracować intensywnie na głębszych warstwach tkanek, przynosić ulgę pacjentom w naszych gabinetach podologicznych, jak również skutecznie redukować tkankę tłuszczową, cellulit, ujędrniać ciało i działać anti-age na twarz w naszej gabinetowej części beauty.

Anna KaczmarczykTwoje piękno - gabinety kosmetyczne i podologiczne www.podologiakosmetyka.pl

Endermologia Alliance jest w 100% naturalną i skuteczną metodą modelowania sylwetki i ujędrniania skóry ciała i twarzy. Za pomocą urządzenia Alliance wykonywany jest precyzyjny masaż drenujący, dzięki któremu stymuluje aktywność uśpionych komórek w głębokich warstwach skóry. Zabieg pozwala zniwelować nieestetyczne problemy skórne, takie jak: zmarszczki, obwisłą skórę oraz cellulit. Redukuje nadmiar wody w organizmie, przyspiesza przemianę materii. Dla uzyskania trwałych efektów należy przeprowadzić serię 10 zabiegów.

Iwona Kowalska – kosmetolog Good Time Day Spa w Poznaniuwww.goodtimedayspa.eu


Endermologia LPG Alliance to najnowsza odsłona technologii o ugruntowanej pozycji na rynku medycyny estetycznej. W nieinwazyjny sposób skutecznie wspomaga walkę z cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej oraz utratą napięcia skóry twarzy i ciała. Urządzenie posiada certyfikat medyczny i jest wykorzystywane również w leczeniu blizn, obrzęków limfatycznych czy bólów mięśniowych.

dr Anita Lewartowska-BiałekAngelius Medycyna Estetycznawww.medycynaestetyczna.angelius.pl

W naszej klinice posiadamy urządzenie do Endermologii marki LPG Alliance Lab. Tak jak nasza klinika, urządzenie to łączy najnowocześniejsze technologie i umiłowanie do tego, co jest blisko związane z naturą. Przełomowa technologia LPG Endermologia Alliance jest w 100 % naturalna i bezpieczna. W swojej praktyce codziennie przywracamy naturalne piękno każdego pacjenta. Patent endermologie łączy przełomową technologię z maksymalną skutecznością , co umożliwia bardziej intensywną i wysoce efektywną metodę stymulacji komórkowej. Technologia ta ma działanie wielokierunkowe dlatego ma również szerokie zastosowanie terapeutyczne. Odmładzamy wygląd skóry, wysmuklamy i ujędrniamy ciało ale nie tylko, dzięki zastosowaniu głowic medycznych. Dodatkowo urządzenie wykorzystujemy w stomatologii w trakcie całego procesu leczenia zaburzeń stawu skroniowo – żuchwowego, po zabiegach implantologicznych i chirurgicznych. Bezproblemowo łączymy tę technologię z innymi luksusowymi zabiegami na twarz i ciało. Bez wątpienia endermologie LPG Alliance przywraca uśmiech!!!

Inż.Tech. Dent, LCGI, właściciel Implantik Kinga Kort Implantikwww.implantik.pl


Endermologia LPG Alliance jest terapią estetyczną z zakresu modelowania skóry, którą doceniają zarówno Pacjenci, jak i eksperci. Nic dziwnego: ten w 100% naturalny zabieg, oparty na głębokim mechanicznym masażu, pobudza komórki do aktywności metabolicznej, dając spektakularne efekty w postaci ujędrnionej, sprężystej skóry i redukcji tkanki tłuszczowej. Jednocześnie, dla Pacjenta jest to zabieg przyjemny, posiadający duże walory relaksacyjne

mgr Kamila Drzewiecka - kosmetolog i fizjoterapeutaDermamed Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapiiwww.dermamed.com.pl

Cellulit jest defektem estetycznym, z którym boryka się ogromna liczba Pacjentów. Pojawia się nie tylko (jak zwykło się przypuszczać) u osób otyłych – równie silnie dotyka skórę młodych, szczupłych kobiet. Nie jest też schorzeniem prostym w leczeniu. Tym bardziej cieszy, że na rynku pojawiła się najnowsza odsłona sprawdzonej technologii spod francuskiego szyldu Endermologie LPG. Urządzenie LPG Alliance dzięki zmodyfikowanej, nowej głowicy o innowacyjnym układzie rolek pozwala przeprowadzić jeszcze głębszy i jeszcze bardziej skuteczny masaż próżniowy. Dzięki czemu staje się najpopularniejszym i najskuteczniejszym urządzeniem wykorzystywanym współcześnie do zwalczania cellulitu.

Dr n. med. Michał RutkowskiDermamed Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapiiwww.dermamed.com.pl


Marka LPG Alliance wprowadza zabiegi endermologii tkanki na zupełnie nowy poziom. Innowacyjna głowica zapewnia niezwykle skuteczne działanie podczas zabiegu, który jest bezbolesny. Jest to najpopularniejszy i najbardziej rozpoznawalny zabieg redukujący tkankę tłuszczową i cellulit, a jego ogromna skuteczność potwierdzona jest licznymi badaniami klinicznymi oraz opiniami Klientów. Najnowsze rozwiązanie od LPG Alliance zapewnia świetne efekty, które są niezwykle szybko zauważalne. Wszystko to poparte jest pozytywnymi opiniami wielu kobiet, które korzystają z zabiegu endermologii

MGR Sylwia MateuszukNice Spawww.nicespa.com.pl